Misija

mission
Osnaživanje mladih u prepoznavanju i ostvarivanju svog punog potencijala kroz razvoj veština neophodnih za početak samostalnog života i donošenje odluka važnih za njihov život kao i suočavanje sa izazovima koji ih očekuju.

Vizija

mission
Svet u kome svaka mlada osoba ostvaruje svoj potencijal i oblikuje sopstvenu budućnost.

Ciljevi

mission
Promena slike o mladima iz sistema socijalne zaštite, osvešćivanje društva, i njihovo unapređivanje bezbednosti

Kursevi

Mi svo vi, samo stariji vi!

denis@mojkrug.org (+381) 63 7493865

Denis Ćulahović

Predsednik

maja@mojkrug.org

Maja Marinković

Osnivač

nina@mojkrug.org

Nina Živković

Osnivač

dusan@mojkrug.org

Dušan Petrović

Osnivač

ilijana@mojkrug.org

Ilijana Kladar

Osnivač

tanja@mojkrug.org

Tanja Marinković

Osnivač

tamara@mojkrug.org

Tamara Knežević

Osnivač

Partneri

Pridruži nam se!

0

Radionica

0

Događaja

0

Članova